Wiertła koronowe do betonu i gresu

Nasza firma dostarcza profesjonalne wiertła koronowe o różnym przeznaczeniu. Za ich pomocą można bezproblemowo pracować w betonie, gresie, granicie, kamieniu, płytkach ceramicznych oraz wszelkich pozostałych twardych materiałach. W związku z tym nadają się do wszystkich prac remontowych i budowlanych.

Wiertło koronowe

Wiertła koronowe wykonane są z wysokogatunkowej stali, która nadaje tym narzędziom wyjątkowej trwałości oraz wytrzymałości, zapewniając wielokrotną możliwość pracy przy ich użyciu. Dbamy o to, aby udostępniać naszym klientom sprzęt, który sprosta każdemu zadaniu bez wyjątku. Z tego też powodu wszystkie propozycje dotyczące wierteł koronowych są zróżnicowane pod względem ich parametru – dzięki temu naszym klientom łatwiej dobrać odpowiadające im narzędzia.
Nasza oferta obejmuje m.in. wiertła koronowe do gresu. Posiadamy średnice zaczynające się od 6 mm, a kończące się na 152 mm przy mocowaniu M14 i 1/2” GAS. Zapewniają one bezpieczną oraz wydajną pracę niezależnie od sytuacji. Posiadają również wysokiej jakości nasyp diamentowy lub segment zwiększający odporność wiertła. To właśnie dzięki niemu można wykorzystywać je do najtrudniejszych nawet zadań bez ryzyka przedwczesnego zużycia. Użycie takiego wiertła koronowego do gresu zapewnia odpowiednie chłodzenie oraz precyzję.

Warto podkreślić, że można je również wykorzystać do granitu na mokro. Z kolei wiertło koronowe do betonu zbrojonego produkowane jest w standardowej długości 450 mm oraz 600 mm. Udostępniamy dla nich również odmienne twardości segmentów diamentowych, w zależności od ścieralności betonu i mocy silnika wiertnicy diamentowej. Dostępne od ręki średnice wierteł koronowych do betonu mieszczą się w zakresie od 32 mm do nawet 602 mm. Charakteryzują się dużą wydajnością i szczególną wytrzymałością. Dla wygody naszych klientów jesteśmy w stanie wykonać również inne rozmiary i mocowania w zależności od potrzeb. Wystarczy wysłać nam zapytanie o tę usługę w formularzu, a my oddzwonimy z wyceną takiej usługi. Zachęcamy do przyjrzenia się naszej ofercie wierteł koronowych do betonu w atrakcyjnej cenie. Kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo, możesz otrzymać więcej informacji dotyczących produktów. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.