Tarcze do cięcia na mokro

Tarcza do ceramiki

Tarcza spawana laserowo do ceramiki ( zielona) Tarcza produkcji hiszpańskiej przeznaczona do ciecia ceramiki, Marmuru i szkła. Tarcza przeznaczona do przecinarek stołowych do pracy na mokro i cechuje się precyzyjnym cięciem.

Tarcza do gresu

Tarcza spawana laserowo do gresu. ( czerwona) Tarcza produkcji hiszpańskiej przeznaczona do ciecia bardzo twardych materiałów tj, gres, gres szkliwiony twarda ceramika. . Tarcza przeznaczona do przecinarek stołowych do pracy na mokro i cechuje się precyzyjnym cięciem.

Tarcza do marmuru

Tarcza do marmuru ( tu należy zamienić obecny tekst „Przeznaczona do przecinarek stołowych”. Tarcza diamentowa do marmuru na cichym dysku przeznaczona do maszyn kamieniarskich ( cyrkularek) produkcji Hiszpańskiej spawana laserowo. Tarcza cechuje się bardzo precyzyjnym cięciem.

Tarcza do granitu

Tarcza do granitu dedykowana do przecinarek stołowych. Tarcza spawana laserowo wyprodukowana w Hiszpanii.

Tarcza do granitu DOUBLE FAST

Tarcza diamentowa do granitu na cichym dysku przeznaczona do maszyn kamieniarskich ( cyrkularek) produkcji Polskiej Kam Serwis lutowana. Tarcza cechuje się bardzo precyzyjnym cięciem i wysoką wytrzymałością.

Tarcza z segmentami typu “SOFT”

Tarcza diamentowa do granitu na cichym dysku przeznaczona do maszyn kamieniarskich (cyrkularek) produkcji Polskiej Kam Serwis. Tarcza cechuje się bardzo precyzyjnym cięciem.

Tarcza do ŚWIEŻEGO BETONU

Tarcza diamentowa do świeżego betonu przeznaczona do przecinarek jezdnych produkcji Polskiej Kam Serwis lutowana. Tarcze cechuje bardzo duża wytrzymałość na ścieranie się segmentów diamentowych.