Tarcze do cięcia na sucho

SUPER PRO LASER do twardych materiałów

Segmentowa tarcza spawana laserowo, do cięcia na sucho granitu. Tarcza charakteryzuję się miękkim spoiwem co pozwala na szybkie i precyzyjne cięcie.

SUPER PRO TURBO do twardych materiałów

Tarcza diamentowa do ciecia na sucho spawana laserowo, do granitu, klinkieru, dachówki ceramicznej, kamionki. Tarcza jest wyposażona w ciągły segment co pozwala na bardzo precyzyjne cięcie i nie powoduje uszczerbków w materiale.

SUPER PRO TURBO LASER do twardych materiałów

Tarcza diamentowa spawana laserowo, do ciecia na sucho granitu. Wykonana jest w technologii turbo co pozwala na wykonanie szybkiego cięcia.


CANTER do twardych materiałów

Segmentowa tarcza diamentowa spawana laserowo, do ciecia na sucho granitu. Tarcza charakteryzuje się wysokim segmentem co wydłuża jej żywotność.

ELECTROPLATE

Segmentowa tarcza diamentowa do ciecia na sucho marmuru. Tarcza jest wykonana w technologii Vacuum Brazed.

ELECTROPLATE DOUBLE FULL FACE

Diamentowa tarcza szlifierska wykonana w technologii Vacuum Brazed przeznaczona do szlifowania marmuru.
Tarcza z flanszą i mocowaniem M14
Ø125, Ø230
Inne rozmiary na zamówienie.

HURRICANE

Tarcza diamentowa do ciecia na sucho, spawana laserowo do granitu. Tarcza charakteryzuje się wcięciami diamentowymi zapobiegającymi przy głębokim cięciu podcinania się dysku.
Tarcza z flanszą i mocowaniem M14.

LASER

Tarcza diamentowa do ciecia na sucho, spawana laserowo do betonu zbrojonego. Charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością na abrazywne materiały.

MESH

Tarcza diamentowa do ciecia na sucho, spawana laserowo do płytek granitowych, płytek ceramicznych, gresu, gresu szkliwionego oraz ceramiki. Technologia ciągłego segmentu w charakterystycznym układzie pozwala na bardzo precyzyjne cięcie. Tarcza jest dedykowana do przecinarek stołowych oraz szlifierek kątowych.

NEW MULTI

Diamentowa tarcza do szlifowania granitu na sucho. Większa część tarczy jest wyposażona w powłokę diamentową co pozwala na szlifowanie większych powierzchni.
Tarcza z flanszą i mocowaniem M14.

RIM CUTTER

Tarcza diamentowa do ciecia na sucho, spawana laserowo do płytek ceramicznych, gresu, gresu szkliwionego oraz ceramiki. Tarcza na wzmocniony dodatkowymi flanszami korpus co pozwana na ciecie pod kątem. Tarcza jest dedykowana do przecinarek stołowych oraz szlifierek kątowych.

TURBO GRANIT PRO

Tarcza diamentowa do ciecia na sucho, spawana laserowo do granitu. Tarcza jest dedykowana do głębokiego cięcia granitu. Wyposażona została w pasy diamentowe co zapobiega podcinania się dysku.

ULTRA SUPER TURBO

Tarcza diamentowa do ciecia na sucho, spawana laserowo do granitu. Tarcza wykonana jest w technologii turbo co pozwala na szybkie cięcie. Ponadto korpus tarczy jest wentylowany co obniża temperaturę tarczy podczas cięcia.

Tarcza do szkła

Tarcza diamentowa do ciecia na sucho, spawana laserowo do szkła. Tarcza wykonana z ciągłym segmentem co pływa na jakość cięcia. Ponadto została zredukowana do minimum grubość tarczy do 0,8 mm co ma bardzo duże przełożenie na precyzyjne cięcie.

VIPER SPRINT

Segmentowa tarcza diamentowa do ciecia na sucho, spawana laserowo do granitu. Tarcza dedykowana do szlifierek kątowych. Klasa PREMIUM.

Tarcza do betonu

Segmentowa tarcza diamentowa do ciecia na sucho, spawana laserowo do betonu zbrojonego. Hiszpańskiej produkcji tarcza dedykowana do szlifierek kątowych charakteryzuję się bardzo wysoką wydajnością i wytrzymałością.