Elektronarzędzia firmy Huddy

Szlifierka wolnoobrotowa uniwersalna
BF-410

Uniwersalna szlifierka wolnoobrotowa, przystosowana do wielu narzędzi o wielorakim zastosowaniu. Elektryczny silnik 230V. Zastosowanie: • Szlifowanie powierzchni poziomych wykonanych z: • beton, jastrych, bezwodnik, epoksyd etc.
• Groszkowanie powierzchni przed dalszą obróbką
• Polerowanie podłóg
• Czyszczenie podłóg

Szlifierka podłogowa
BL-300

BL-300 Jest to uniwersalna szlifierka podłogowa, przeznaczona do szlifowania powierzchni poziomych. Zastosowanie:
• Szlifowanie powierzchni poziomych wykonanych z betonu, asfaltu, kamienia naturalnego i sztucznego, wylewki itp do pożądanego wykończenia
• Usunięcie starej farby i pokrycia; czyszczenie podłóg, szalunki

BL-300 to lekka szlifierka do szerokiej skali zastosowań. Połączenie silnika Hondy lub silnika elektrycznego i lekkiej maszyny prowadzi do szybkiej i efektywnej pracy. Dzięki szerokiej gamie dostępnych narzędzi szybkiego montażu można szlifować prawie wszystkie rodzaje przemysłowych powierzchni poziomych. Kompaktowe proporcje maszyny ułatwiają nie tylko transport, ale także dobrą zwrotność w wąskich przestrzeniach, takich jak przejścia, balkony, drzwi itp. BL-300 jest przeznaczony do szlifowania na sucho

Szlifierka krawędziowa
BR-180

Zwarta konstrukcja BR-180 pozwala na polerowanie w mniejszych pomieszczeniach. Sprawia, że jest idealnym narzędziem do szlifowania blisko ścian, w narożnikach, pod grzejnikami itp. Główne zastosowanie:
• Szlifowanie i wyrównywania powierzchni poziomych
• Polerowanie podłóg
• Demontaż podłóg PCV
Szlifierka BR-180 jest używana głównie do szlifowania, wyrównywania i polerowania mniejszych powierzchni betonu, bezwodnika i podobnych podłóg. Duża dostępność narzędzi na bazie diamentu i węglika wolframu. Urządzenie może również usunąć stare linoleum, przy użyciu narzędzia TC. Niski profil głowicy roboczej umożliwia maszynie pracować pod grzejnikami i w innych trudno dostępnych miejscach. Szlifowanie blisko ścian i w narożnikach jest proste dzięki zmiennymi ustawieniami głowicy roboczej i kierownicy.

Szlifierka do asfaltu i betonu
BS-300R

BS-300R to szlifierka z szerokim zakresem zastosowań. Zastosowanie:
• Szlifowanie ostrzem diamentowym
• Wyrównywanie nierównych powierzchni betonowych, asfaltowych i innych powierzchni poziomych
• Usuwanie lakieru, osadów brudu, kleju, poziomych znaków drogowych itp
• Przygotowanie powierzchni do dalszej obróbki

Potężna jednostka napędowa (silnik benzynowy lub silnik elektryczny) ułatwia sprawną i szybką pracę w otwartych, jak i zamkniętych pomieszczeniach. Dzięki szerokiej gamie dostępnych narzędzi możliwe jest szlifowanie prawie wszystkich rodzajów przemysłowych powierzchni poziomych. BS-300R jest przeznaczony przede wszystkim do pracy na “sucho”, z możliwością usuwania kurzu. Szlifowanie “na mokro” jest również możliwe, dzięki użyciu dodatkowego.

Lanca gorącego powietrza
HL-31

Kompaktowa i łatwa w użyciu lanca gorącego powietrza. Sprężone powietrze przechodzi przez wężownicę umieszczoną w rurze ochronnej, gdzie jest podgrzewana. Płomień ogrzewania jest regulowany za pomocą zaworu umieszczonego w uchwycie palnika gazowego. Objętość powietrza jest regulowana za pomocą zaworu umieszczonego na panelu sterowania. Strojenie temperatury powietrza uzyskuje się przez zmieszanie gorącego powietrza z zimnym w ujściu dyszy kierunkowej. Ilość zimnego powietrza jest regulowane za pomocą zaworu umieszczonego na panelu sterowania.

Odkurzacz do betonu
PV-4.0H

Odkurzacz przemysłowy PV-4.0H jest przeznaczony przede wszystkim do ekstrakcji pyłu z twardych materiałów budowlanych, które są cięte lub mielone przez diamentowe narzędzia. Typowe zastosowanie PV-4.0H to wydobycie szczątków podczas pracy szlifierek, frezarek i pił podłogowych. PV-4,0H mogą mieć również skutecznie zastosowane do czyszczenia na sucho, odkurzania, jak i usuwania wody. Ze względu na wydajny system filtrowania PV-4.0 może być stosowany do szerokiej gamy zastosowań nie tylko w branży budowlanej.

PV-4.0H zasilany jest przez niezawodny silnik Honda lub trójfazowy silnik elektryczny. Podwójny system filtracji składa się z separatora cyklonowego i duży obszar pokryty PTFE wkładem poliestrowym, które mogą sprostać najbardziej wymagającym zadaniom. Odpylacz PV-4.0H wyposażony jest w 60 L łatwy w zdejmowaniu pojemnik zbiorczy i transportowy. Turbina jest chroniona przed nadmiernym obciążeniem przez zawór bezpieczeństwa. Manometr wskazuje stopień przepuszczalności filtra.

Odkurzacz do betonu
PV-4.0T

Trójfazowy odkurzacz przemysłowy (odpylacz) przeznaczony do usuwania gruzu, wytworzonego przez różne aktywności budowlane. Odkurzacz można stosować w konfiguracji ze średnim obciążeniem szlifierek, pił, młynów, spulchniarek itp Może być również stosowany oddzielnie do czyszczenia miejsc pracy. Usuwa cząstki, zawiesiny, beton, gruz budowlany itp.

System dwuetapowej filtracji został opracowany dla wysokiej wydajności przy minimalnej konserwacji. Wydajny wentylator napędzany trójfazowym silnikiem 4kW zapewnia wystarczającą próżnię do skutecznego usuwania od drobnych cząstek do grubych. Cechy maszyny: zawór przeciążeniowy, separator cyklonowy, filtr i wyjmowany pojemnik 60l. Czyszczenie specjalnie zaprojektowanego filtra jest również bardzo proste. PV-4.0T jest przyjemny w użyciu, czy to jest 5 minut czyszczenia czy też żmudne szlifowanie, można mieć pewność, że nie zawiedzie.

Przecinarka do papy
RK-10S

RK10S jest przeznaczona do cięcia asfaltu (bitumicznego), płaskich pokryć i podobnych izolacji, po których można łatwo manipulować. Pilarka używa ostrza o średnicy 300 mm z końcówkami TC.

Maszyna przeznaczona jest do cięcia na sucho. Aby zabezpieczyć silnik i inne części mechaniczne, maszyna jest w pełni zabudowana. Dzięki tej konstrukcji konserwacja maszyny jest o wiele łatwiejsza. Ostrze z końcówkami TC przeznaczone są przede wszystkim do cięcia miękkich materiałów bez zbrojenia. Ze względu na unikatowy kształt ostrza, zatykanie ostrza przez miękki asfalt i ine zanieczyszczenia jest ograniczone.

Przecinarko-frezarka do pęknięć
RK-10

RK-10 jest przeznaczona do zrywania pęknięć w asfalcie i betonie przed zgrzewaniem. Tylne koła są osadzone na osi kierownicy zapewniając w ten sposób doskonałą zwrotność. Urządzenie korzysta ze 180 mm Punkt TUCK Tarcz diamentowych do suchego cięcia do głębokości 30 mm. Urządzenie może być używane również w kształcie litery V jak również z użyciem szczotek drucianych do oczyszczania szczelin. Ostrza TUCK POINT dostarczane są w różnych szerokościach od 4 do 12,7 mm, co jest wystarczające do większości pęknięć.

Przecinarka jezdna
RSD-500

Przecinarka jezdna RSD-500 przeznaczona jest do cięcia betonu i asfaltu, przy użyciu ostrzy tnących diamentowych. Maksymalna średnica tarczy 500 mm, maksymalna głębokość skrawania 190 mm. Przecinarki jezdne mogą być wyposażonone w dzieloną osłonę tarczy. Osłony tarczy można odłączyć umożliwiając prowadzenie blisko do ścian. Woda chłodząca może być dostarczana do urządzenia ze źródła zewnętrznego lub ze zbiornika wody zamontowanego na urządzeniu.

Przecinarka jezdna RSD-500 składa się ze sztywnej ramy, która jest zamontowana na masywnym podwoziu. Taka konfiguracja zapewnia precyzyjne prowadzenie i minimalizuje drgania i zginanie łopatek. Zwiększa to trwałość narzędzia i całego urządzenia. Zmiana ostrza jest prosta ze względu na łatwe podnoszenie pokrywy narzędzia. RSD-500 może być wyposażony w wydłużony wałek do mocowania wielu ostrzy tnących.