Frezy diamentowe

Frezy do granitu

Oferowane przez Kamserwis frezy do granitu na sucho posiadają aluminiowy korpus.

Frezy do granitu Kamserwis
Frez do gresu

Frezy do gresu

Frezy koronkowe diamentowe Vacuum Brazed

frez vacuum brazed
Okrągły frez do ociekaczy

Frezy do ociekaczy okrągły

Dysk polerski do ociekaczy

Dyski polerskie do ociekaczy
Frez profilowy

Frezy profilowane

Frezy palcowe CNC

Dostępny jest lewy i prawy gwint.

Frez palcowy CNC
frezy CNC

Frezy CNC

Vacum Breezed i Electroplate
tylko na zamówienie

Easy bit CNC

easy bit CNC
frezy do otworów

Frezy do otworów

Dostępne również z wypełnieniem żywicznym między segmentami.

Pierścienice CNC

Pierścienice CNC
zestaw frezów do ociekaczy

Frezy do ociekaczy zestaw

Frezy tarczowe

Wykonujemy frezy za zamówienie o średnicach: 300 mm, 350 mm, 400 mm i 500 mm i szerokościach frezowania 8-10 mm, 20 mm, 24 mm, 40 mm oraz 60 mm.
Ze względu na bardzo dużą różnorodność maszyn i ich możliwości oraz różnych wielkości mocowań i otworów mocujących wykonanie każdego frezu jest dobierane indywidualnie.

Frez tarczowy

Frezy diamentowe

Oferujemy frezy diamentowe służące do precyzyjnej obróbki powierzchni płaskich i przedmiotów kształtowych, a także dyski polerskie do ociekaczy i pierścienie CNC. Dostępne w sprzedaży frezy nadają się do pracy z granitem, gresem, marmurem, kamieniem oraz innymi twardymi materiałami. W asortymencie znajdują się frezy o różnej średnicy, wielkości mocowań i rozstawie otworów mocujących. Ze względu na geometrię ostrzy frezy dzielą się na: walcowe, walcowo-czołowe, tarczowe oraz kątowe. Wykonujemy także frezy na zamówienie o nietypowych parametrach, zgodnie z wymaganiami klienta. W takim wypadku prosimy o przesłanie do nas specyfikacji, a nasi pracownicy w możliwie najkrótszym czasie skontaktują się i ustalą szczegóły zamówienia, koszty i termin realizacji.

Frez diamentowy jednym z najtwardszych

Diament jest jednym z najtwardszych materiałów na ziemi, dlatego tak powszechnie wykorzystuje się go w branży kamieniarskiej, gdzie wymagana jest skuteczność i dokładność. Kam Serwis sprowadza najwyższej jakości narzędzia do najbardziej wymagających zadań. Oferowane w tej kategorii frezy diamentowe do granitu gwarantują szybką i bezpieczną pracę, a przy tym długą żywotność oraz dużą wydajność. Od precyzji ich wykonania zależy ostateczny kształt obrabianego materiału, dlatego w asortymencie znajdują się wyłącznie produkty pochodzące od renomowanych, uznanych na świecie producentów. Wszystkie frezy do granitu posiadają gwarancję. Zaopatrujący się w Kam Serwis fachowcy z branży kamieniarskiej zyskują pewność, że nabywają solidne produkty, które będą poprawnie pracować w warunkach, do jakich zostały stworzone.

Do szlifowania otworów w materiałach typu marmur czy granit doskonałym rozwiązaniem będzie diamentowy frez palcowy do kamienia. Wysoka zawartość diamentu wpływa pozytywnie na wydajność oraz wytrzymałość wiertła. Produkt ten składa się z różnej ilości segmentów i otworów na wodę, której zadaniem jest chłodzenie frezu podczas pracy. Frez do otworów przeznaczony jest do precyzyjnej i dokładnej pracy. Wszystkie zakupione w Kam Serwis wiertła można także zregenerować, ich wydajność po tym procesie ma właściwości nowych wierteł.

Frezy diamentowe - szeroki wybór

Znajdujące się w asortymencie frezy diamentowe do kamienia mogą być używane w mniejszych szlifierkach ręcznych lub w dużych maszynach stacjonarnych. Posiadamy wiertła do pracy na mokro i na sucho. Warto pamiętać, że nie powinno się mieszać tych technologii pracy, ponieważ może to skutkować szybszym zużyciem się frezu. Odpowiedni wybór frezu do danego materiału ma kluczowe znaczenie dla efektu końcowego. Jeśli nie masz pewności, jakie frezy diamentowe do kamienia będą optymalnym wyborem, zalecamy skontaktowanie się z naszymi pracownikami drogą telefoniczną lub mailową. Doświadczeni fachowcy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania i pomogą w dokonaniu najlepszego zakupu, ponieważ zawsze kierują się korzyścią klienta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i złożenia zamówienia, a my zrealizujemy je w krótkim czasie!